Dyrektor Spedycji i Transportu

Undisclosed Salary Permanent

Warsaw

Dla jednego z naszych klientów z branży transportowo-spedycyjnej - jednego z największych przewoźników w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Spedycji.

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie całością działu transportu i spedycji w tym floty własnej

- Niezależny rozwój struktury spedycyjnej

- Odpowiedzialność za wynik finansowy firmy

- Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami oraz Kontrahentami

- Strategiczna współpraca – podległość bezpośrednio pod Zarząd Spółki

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w realizacji zadań w transporcie drogowym

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym

- umiejętność budowania atrakcyjnych i jednolitych systemów motywacyjnych dla pracowników

- samodzielność w działaniu oraz umiejętność strategicznego myślenia

Oferujemy:

- Samodzielne i decyzyjne stanowisko oraz ambitne wyzwania zawodowe

- Elastyczne formy zatrudnienia

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Permanent

Undisclosed Salary

Location

Warsaw

Apply even if you are not convinced by the offer - we have plenty of other classified recruitment processes

Recruitment process

Phone interview
F2F interview
Live coding
Offering

Contact our recruitment expert

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl