Spedytor krajowy (FTL chłodnie)

7 500 - 9 000 PLN gross/month - Permanent

Warszawa

Naszym klientem jest operator logistyczny, który specjalizuje się w przewozie produktów w temperaturze kontrolowanej, posiadający magazyny w całej Polsce, współpracujący z TOP markami.

Zakres zadań:

  • Operacje FTL w temperaturze kontrolowanej
  • Obsługa krajowych zleceń oraz monitorowanie ich przebiegu
  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami, kierownikami
  • Nadzór nad codzienną wysyłką i planowaniem aut
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w spedycji krajowej
  • Znajomość specyfiki przewozów w temperaturze kontrolowanej
  • Wiedza jak rozliczać czas pracy kierowców
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami i przewoźnikami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

Permanent

7 500 - 9 000 PLN gross/month

Lokalizacja

Warszawa

Proces rekrutacji

Spotkanie online
Spotkanie F2F
Złożenie oferty

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl