Rekrutacje

Podaruj swojej firmie najlepszych specjalistów. My zajmiemy się resztą.
Zajmujemy się pozyskiwaniem kadry tylko do wybranych branż. Dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymywać najlepsze kontakty z pracownikami oraz menadżerami projektów.

Korzyści

Baza kontaktów

Nasza baza kontaktów pozwoli Ci szybciej dotrzeć do większej liczby specjalistów. Dzięki poleceniom i sieci kontaktów skutecznie pozyskujemy ekspertów branży nie szukających aktualnie pracy.

Szybka rekrutacja

Krótszy czas rekrutacji to realne oszczędności dla Twoich projektów. Pierwszych kandydatów zarekomendujemy w przeciągu tygodnia od momentu rozpoczęcia procesu.

Sprawdzone rozwiązania

Skorzystaj z naszego doświadczenia zdobywanego przy każdej rekrutacji. Podpowiemy Ci sprawdzone rozwiązaniach funkcjonujące w Twojej branży. Wiemy jakie warunki powinieneś zaproponować poszukiwanym specjalistom.

Budżet pod kontrolą

Nie musisz martwić się o presje obecnych pracowników. Prowadzone przez nas rekrutacje pozwalają na swobodne planowanie budżetu.

Dopasowane rozwiązania

Wszystkie działania koncentrujemy na rozwoju Twojej firmy. Dopasujemy najkorzystniejsze rozwiązania rekrutacyjne oraz finansowe do Twoich potrzeb.

Nasze specjalizacje

Ogromna dynamika rekrutacji na rynku IT zmusza do trzymania ręki na pulsie przez całą dobę.

Nasi rekruterzy pozyskują najlepszych kandydatów również wtedy, gdy inne obowiązki zajmują Twój czas.

Zapewniamy do Twojej dyspozycji grono ekspertów rekrutacji z szeroką wiedzą z zakresu IT. Prowadzimy ekspresowe rekrutacje, dzięki możliwości merytorycznej rozmowy bezpośrednio z kandydatami. Zarówno na stanowiska techniczne, jak i sprzedażowe.

W określonych kategoriach tj. Java Engineer, .NET Developer, Automation Tester dostarczamy specjalistów już w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Przykłady wąskich specjalizacji naszych rekruterów:

 • IT Security & Infrastructure,
 • Technologii Microsoft,
 • Technologii Oracle,
 • Programistów JavaScript,
 • Mobile (iOS, Android),
 • Testerów,
 • Cloud Engineers (AWS, GCP, Azure),
 • Data Science.

Udane rekrutacje sektora budowlanego wymagają dobrej znajomości procesu inwestycyjnego i zadań na poszczególnych stanowiskach.

Sprawnie zorganizujemy dla Twojej firmy pełny proces rekrutacyjny dzięki zdobytemu doświadczeniu przy projektach dedykowanych jednym z największych w Polsce firm generalnego wykonawstwa, deweloperów wszelkich specjalizacji oraz biur projektowych.

Zarekomendujemy Ci najlepiej dopasowanych specjalistów różnych dziedzin na stanowiska:

 • Kierownik robót,
 • Kierownik budowy,
 • Kierownik projektu / kontraktu,
 • Dyrektor techniczny,
 • Szef biura projektowego / projektant,
 • Architekt,
 • Property manager,
 • Dyrektor oddziału / regionu.

Dzięki naszej znajomości branży budowlanej, ale także innych dziedzin jak finanse i prawo możesz liczyć na naszą pomoc w rekrutacjach na stanowiska takie jak Dyrektor finansowy, Główny księgowy, Dyrektor HR oraz wszystkie inne, które pomogą funkcjonować Twojej firmie na najwyższym poziomie.

W sektorze Transportu, Spedycji i Logistyki eksperci idea prowadzą z sukcesami rekrutacje nieprzerwanie od roku 2012.

Pozwoliło nam to wyrosnąć na niekwestionowanego lidera rynku oraz stworzyć rozbudowaną sieć kontaktów. Jesteśmy mocno rozpoznawalni i chętnie wybierani zarówno przez kandydatów jak i największe firmy branży prowadzące rekrutacje.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu działalności rynku zrealizujemy każdą potrzebę rekrutacyjną, ale także świadomie poprowadzimy rekrutację oraz doradztwo w zakresie budowania kariery kandydatów. Przekłada się to na efektywny rozwój i osiąganie celów biznesowych firmy oraz pracowników.

Specjalizujemy się w doradztwie i pozyskiwaniu pracowników każdego szczebla, w tym kadry eksperckiej i menadżerskiej, spedycjom, armatorom, operatorom logistycznym, firmom transportowym, handlowym oraz produkcyjnym.

Wymagający rynek sektora prawnego nie znosi pomyłek rekrutacyjnych.

Nie ma tu miejsca na przypadkowy dobór osób bez odpowiedniego przygotowania. Zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu opracowaliśmy zaawansowane metody pozyskiwania najbardziej dopasowanych kandydatów do wyspecjalizowanych zespołów konkretnych dziedzin prawa m.in. prawa żywności, pomocy publicznej, PE/VC, regulacji sektorowych i wielu innych. Przełożyło się to na współpracę z wieloma kancelariami prawnymi, w tym z jedną z pierwszej trójki największych i najbardziej renomowanych wg rankingu “Rzeczpospolitej” oraz firm Big4 i powszechnie znanych kancelarii doradztwa podatkowego.

Pozyskamy dla Ciebie z całej Polski prawników praktyk: M&A, Corpo, Tax, Litigation, Real Estate, Infrastructure, Energy, Public Procurement, Labour Law, Life Science, Data Protection oraz innych według Twoich potrzeb.

Szczególnie specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji dla kancelarii doradztwa podatkowego i finansowego również w obszarze Corporate Finance/ Investment Banking oraz firm audytorskich. Wykorzystaj naszą dogłebną, merytoryczną wiedzę i pozyskaj pracowników na wysoce specjalistyczne stanowiska.

Rekrutacja to zawsze szansa na rozwój. Nie zmarnuj jej zatrudniając specjalistów jedynie przez pryzmat ich obecnego doświadczenia. Dzięki odpowiednimu dopasowaniu znacząca liczba naszych kandydatów wyrosła na uznanych menadżerów oraz partnerów kancelarii.