Badania dopasowania pracownika

Wykorzystaj pełen potencjał jaki drzemie w odpowiednim dopasowaniu pracownika do wybranego miejsca i zakresu obowiązków. Badania behawioralne i kognitywne, które oferujemy, dostarczą Ci pełen obraz możliwości i umiejętności kandydata.

Korzyści

Oszczędność czasu

Nie trać czasu na samodzielne kontrolowanie efektów rekrutacji. Nowoczesne metody badania potencjału kandydatów zrobią to w łatwy i skuteczny sposób za Ciebie. Ponadto pozwolą Ci na zrozumienie motywacji i potrzeb pracowników do lepszego zarządzania ich potencjałem.

Zgrany zespół

Zadbaj o zgrany zespół. Wiele ze współczesnych badań nad efektywnością pracowników dowodzi, że kluczową rolą jest komunikacja w zespole. Dołącz do najlepszych firm, które postawiły na dokładny dobór współpracowników.

Oszczędności

Nie pozwól, aby niedokładne dopasowanie pracownika do zakresu obowiązków doprowadził do kosztownych pomyłek. Dzięki oferowanym narzędziom będziesz w prosty sposób mógł wyznaczyć osobę do pojawiających się potrzeb.

Owocna współpraca

Wypalenie to element, którego ciężko uniknąć w życiu zawodowym. Jednak dzięki odpowiedniemu dopasowaniu może nastąpić znacznie później. Już w momencie rekrutacji zadbaj o owocną współpracę przez wiele lat.

Wygoda

Zapewnimy Tobie i wybranym przez Ciebie kandydatom szybki dostęp online do wykonania testu z dowolnego miejsca z dostępem do internetu oraz pełną pufność wykorzystywanych danych.
Oferujemy szeroki zakres wersji językowy, aby zapewnić jednolity system oceny w organizacjach międzynarodowych.

Nasze specjalizacje

Badania behawioralne pozwolą Ci w prosty i sprawny sposób określić wymagania danego stanowiska oraz pomogą w stworzeniu zespołu, tak aby możliwe było osiąganie wyznaczonych celów.

Udostępniane przez nas rozwiązania umożliwią zrozumienie potrzeb, zachowań, motywacji, mocnych stron i obszarów rozwoju, które można przełożyć na konkretne działania. Bez odpowiednio określonych cech widzisz jedynie koniec procesu jakim są zachowania pracowników.

Nieocenioną zaletą badań behawioralnych jest również umiejętne dopasowanie konkretnych osób do zespołu, tak aby był zróżnicowany pod wzgledem umiejętności, ale również potrafił współpracować na najwyższym poziomie unikając zagrożeń, które pozbawią go odpowiedniej dynamiki rozwoju.

Jednak, aby utrzymać upragnione efekty nie wystarczy odpowiednie dopasowanie kandydatów do stanowiska lub zespołu. Pomożemy Ci również określić jakie działania będą wymagane do podtrzymania motywacji oraz jakie potrzeby należy zaspokoić, aby skutecznie wykorzystać potencjał pracowników.


Badania kognitywne pozwolą uzyskać pełny obraz zdolności badanego kandydata oraz dopasować do poziomu złożoności wybranego zadania, tak aby mógł sobie z nim poradzić z oczekiwanymi efektami.

Dzięki nim przekonasz się czy dany kandydat posiada umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy lub jej sprawnego przekazywania. Uzyskasz również wiedzę na temat jego ograniczeń do wykonania zleconego zadania lub konieczności zapewnienia bardziej złożonych prac i wyzwań, aby uniknąć wypalenia zawodowego.

Oceny kognitywne są sprawdzonymi i chętnie wybieranymi narzędziami na każdym szczeblu zatrudnienia we wszystkich branżach dzięki ośmiokrotnie większej przewidywalność zaplanowanych prac.

Stosowanie przez nas narzędzia zostały opracowane w 65 językach zgodnie z rygorystycznymi zaleceniami Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego (APA), Society for Industrial and Organizational Psychology (SIOP) oraz International Test Commission (ITC).