Outsourcing IT

Odkryj nowoczesne rozwiązania budowania solidnego zespołu specjalistów branży IT. Wybierz idealne rozwiązanie problemów rekrutacji i bądź spokojny o jej efekty.

Korzyści

Oszczędność czasu

Dzieki outsourcingowi skracasz do minimum czas pozyskania motoru napędowego Twojego projektu, jakim są specjaliści IT. Nie musisz prowadzić czasochłonnych rekrutacji. Zarekomendujemy Ci sprawdzone osoby, z którymi współpracujemy.

Gotowe miejsce pracy

Wykorzystaj nasze możliwości i niepotrzebnie nie przepłacaj za stworzenie infrastruktury niezbędnej do pracy. Nasi specjaliści IT mogą wykorzystać stworzone przez nas miejsce lub pracować zdalnie.

Kompleksowe podejście

Stworzymy specjalnie dla Ciebie cały zespół wykwalifikowanych specjalistów branży IT. Nie trać czasu na poszukiwania odpowiednich kandydatów. Wykorzystaj go na zaplanowanie swojego przedsięwzięcia.

Obsługa kadrowa

Jeśli posiadasz już wybranych ekspertów lub masz skompletowany zespół pomożemy Ci odetchnąć od żmudnej i pracochłonnej obsługi kadrowej pracowników, zatrudniając i obsługując ich kontrakty za Ciebie.

Budżet pod kontrolą

Dzieki naszym rozwiązaniom sprawnie dowiesz się jaki będzie koszt planowanej inwestycji bez przykrych niespodzianek. Nasze działania są całkowicie przejrzyste. Na każdym etapie współpracy przedstawimy Ci ponoszone koszty.

Nasze specjalizacje

Efektywnie pozyskaj specjalistów do tworzenia lub rozbudowy swojego zespołu.

Rozwiązanie niezbędne, gdy potrzeba szybkiego uzupełnienia braków personalnych. Wystarczy, że dostarczysz nam zakres prac do wykonania. My zajmiemy się dopasowaniem konkretnego specjalisty do Twoich potrzeb.

Zarekomendujemy Ci tylko osoby z jasno określonymi terminami dołączenia do Twojego projektu.

Wykorzystaj naszą bazę współpracowników i nadaj rozpędu swoim biznesowym planom. Nasi specjaliści mogą pracować zdalnie lub w wybranym przez Ciebie miejscu.

 

Zbuduj od podstaw zespół do osiągnięcia wybranego celu.

Nie martw się problemami jakie niesie za sobą rozbudowana rekrutacja na wiele stanowisk.
Zapewnimy Ci całą gamę specjalistów od programistów po testerów na bazie Twoich zdefiniowanych potrzeb. Kompleksowo zajmiemy się stworzeniem kadry, która może pracować zarówno w Twojej siedzibie, korzystać z naszego biura lub pracować zdalnie.

Rozwiązanie to pozwoli Ci zaoszczędzić niepotrzebne koszty utrzymania infrastruktury oraz obsługi kadrowej całego zespołu.

Zatrudnimy wskazanych przez Ciebie specjalistów i zajmiemy się pełną obsługą ich kontraktów.

Proponujemy kompleksową obsługę kadrową Twoich pracowników. Nie musisz przejmować się precyzyjnym pilnowaniem terminów z tym związanych lub znacząco rozbudowywać swój dział kadr.

Wykorzystaj zaoszczędzony czas i pieniądze na efektywne osiąganie wyznaczonych celów.